Ronald Marcus

'De Veilingen maken producten en reizen bereikbaar voor ons'

Ronald Marcus mijnde op de A-Merken Veilingen een Apple iPad voor zijn vrouw Ina. ‘Haar oude iPad was vijf jaar oud en echt aan vervanging toe’, zegt Ronald. Ina wilde graag een iPad Pro en die wist Ronald te bemachtigen met een voordeel van 436 euro. ‘Daar zijn we erg blij mee, want in de winkel krijg je nooit korting op Apple-producten’, weet Ronald.

Ina gebruikt de iPad voor de gangbare zaken als mailen, googelen en bankieren, maar bovenal voor het opslaan en bewerken van de foto’s die ze neemt van de beelden die ze maakt. En daar is de tablet erg geschikt voor. Hij is voorzien van een krachtige en snelle M2-chip waardoor zware programma’s soepel draaien. ‘Ik boetseer de beelden in was waarna ze in brons gegoten worden’, vertelt Ina. ‘Elk beeld is uniek, er bestaat er maar één van. Van elk beeld maak ik foto’s, en met de iPad bewerk ik de foto’s. Van die beelden maak ik digitale fotoboeken en sommigen foto’s plaats ik op mijn website.’

Ronald (70) en Ina (66) wonen in het Zeeuwse Axel en zijn allebei al enige tijd met pensioen. Beiden zijn lid van Privileges, Ina sinds 2013 en Ronald sinds 2014. Het stel heeft ervaring met nagenoeg alle onderdelen van de website en is nog steeds erg te spreken over het lidmaatschap. ‘We hebben producten gemijnd, maar ook reisjes en evenementen. De producten zijn allemaal van topkwaliteit en de reisjes zijn superluxe. Maar door de Veilingen zijn ze wel aantrekkelijk geprijsd, en dat maakt ze bereikbaar voor ons. En als we niets nodig hebben, mijnen we een Lastenverlichting Veiling. Dan verdienen we geld in plaats van het uit te geven.’