Jasper Prins

‘Het Mijn-spel vind ik erg leuk’

De A-Merken Veilingen zijn het domein van Jasper Prins. Er worden allerlei producten aangeboden die Jasper kan gebruiken of graag wil hebben. Dit keer wilde hij een nieuwe televisie en heel bewust liet hij zijn oog vallen op de Philips OLED-tv met Ambilight. Hij wist het toestel ook te mijnen met een voordeel van 403 euro. ‘Het is een tv met schitterend beeld, ik ben er erg blij mee’, zegt Jasper enthousiast.

Het toestel dat tot voor kort in de woonkamer hing, is inmiddels verhuisd naar de slaapkamer. ‘Daar stond een heel oude tv die aan vervanging toe was’, vertelt Jasper. ‘De nieuwe Philips staat nu nog op een tv-meubel, maar hij is geleverd met een muurbeugel. Ik ga hem dus eerdaags aan de muur hangen. Maar ik heb al een paar films gekeken op de nieuwe tv, en het beeld is echt ongelooflijk mooi en scherp. Het Ambilight-effect, waarbij kleuren worden geprojecteerd op de wand achter het toestel, zorgt bovendien voor een intense kijkervaring.’

De 39-jarige Jasper woont samen met zijn vriendin en hun drie dochters in Santpoort-Noord en werkt als softwaredeveloper bij een bedrijf. Vier jaar geleden werd hij via zijn ouders lid van Privileges. ‘Zij zijn al heel lang lid en vonden het lidmaatschap ook wel iets voor mij. En dat klopt. Ik vind het leuk om mee te doen met het Mijn-spel, en het voordeel dat je op de Veilingen kunt behalen bij de aankoop van topproducten, is heel aantrekkelijk.’

Want de Philips-tv is niet het eerste A-merkproduct dat Jasper wist te mijnen. Eerder lukte het hem ook om met bijna 500 euro voordeel de kamado The Bastard Medium Urban Complete te pakken. ‘Die staat op een prachtige plek in onze tuin en bevalt nog steeds uitstekend’, vertelt Jasper. ‘Ook met die aankoop ben ik erg tevreden.’