Michiel Verhoeven

‘We maken gretig gebruik van de De’Longhi’

De acht jaar oude koffiemachine van Michiel Verhoeven had het begeven en dus moest er van de koffieliefhebber snel een nieuwe komen. Hij wist zijn slag te slaan op de A-Merken Veilingen: met een voordeel van 541 euro mijnde hij een De’Longhi volautomatische koffiemachine. ‘Mijn vriendin en ik zijn wel koffiedrinkers, dus er wordt al gretig gebruik gemaakt van het apparaat’, zegt Michiel tevreden.

Bij de De’Longhi PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85.MS staan standaard tien specialiteiten ingesteld, maar via het touchscreen kun je ook je eigen voorkeuren opslaan. ‘Ik ben van de zwarte koffie, een espresso of een doppio, mijn vriendin drinkt graag een cappuccino’, zegt Michiel. ‘En wat wel leuk is: deze koffiezetter kan ook ijskoffie maken. Dat heb ik nog niet geprobeerd, maar het gaat er eerdaags wel van komen. Het wordt namelijk 30 graden deze week.’

Wat Michiel ook erg fijn vindt aan de De’Longhi is dat het apparaat makkelijk schoon te maken is. ‘Mijn vorige espressomachine moest ik laten schoonmaken bij een koffiezaak, maar bij deze kan ik het zelf doen. Als je het waterreservoir weghaalt, kun je eenvoudig de maalunit uit het apparaat halen en onder de kraan afspoelen. Je zit dus nooit een paar dagen zonder machine, en omdat je hem vaak kan schoonmaken gaat hij ook langer mee.’

Michiel (42) woont samen met zijn vriendin in Woerden en werkt als product- en projectmanager bij een bedrijf. Bijna elf jaar geleden werd hij lid van Privileges. ‘Op de Veilingen staan altijd interessante producten die je met een mooi voordeel kunt mijnen. En met je PrijsVoordeel kunt je goedkoop of zelfs voor niets producten kopen in de webshop. In ons huis staan ook al aardig wat spullen die we via Privileges hebben aangeschaft.’