Joke Withaar

‘Ik heb vertrouwen in Privileges’

De man van Joke Withaar wilde heel graag een televisie met een groot scherm om nog intenser te kunnen genieten van films en series. Joke besloot daarop een kijkje te nemen op de A-Merken Veilingen, en daar zag ze de Samsung QLED The Frame met een scherm van 65 inch staan. Toen de prijs met 607 euro was gedaald, mijnde ze de smart-tv. ‘Hij hangt aan de wand in de woonkamer en we genieten van het prachtige grote beeld’, zegt Joke tevreden.

‘Het was min of meer een spontane keuze om voor dit toestel te gaan’, vervolgt Joke. ‘Ik ging niet voor een bepaald merk of een specifiek type, ik ging voor een groot scherm. En ik weet dat alle producten die op de Veilingen staan, topproducten zijn. Dat wordt uitgezocht door Privileges, en daarom ben ik lid. Ik heb natuurlijk wel even gekeken naar welke prijs deze tv heeft op de website van een aantal bekende winkels, maar het werd me al snel duidelijk dat hij nergens voordeliger is te krijgen dan bij Privileges. Bovendien heb ik al vaker producten op de Veilingen gemijnd, en dat is me altijd goed bevallen. Het heeft ervoor gezorgd dat ik een veilig gevoel heb bij elke aankoop. Ik heb gewoon vertrouwen in Privileges.’

Joke (53) woont samen met haar man in Eemnes en is directeur van haar eigen installatiebedrijf. Zestien jaar geleden werd ze lid van Privileges, en in die tijd heeft ze al heel wat aankopen gedaan op de Veilingen. ‘Het voordeel dat je kunt behalen blijft interessant, het scheelt gewoon een hoop geld. Dat bewijst de aankoop van deze televisie maar weer. In mijn zoektocht op internet heb ik gezien dat je deze tv best voor een aardige prijs kan krijgen, maar dan wel bij voor mij onbekende websites. En daar begin ik niet aan, om daar iets te kopen. Als je iets koopt bij Privileges en er gaat iets mis, hoef je alleen maar te bellen of te mailen en het wordt opgelost. Dat vind ik prettig.’