Jacob Faber

‘Aan deze luxe kunnen we wel wennen’

Jacob Faber uit St. Annaparochie is er samen met zijn echtgenote Willy even helemaal uit geweest om heerlijk tot rust te komen. Jacob mijnde het verwenweekend naar Manoir de Lébioles en werd samen met Willy drie dagen compleet in de watten gelegd. Zo konden ze genieten van een uitgebreide wellnessbehandeling en werden ze op beide avonden onthaald op een bijzonder diner. Om het feest compleet te maken, wist Jacob een voordeel van 614 euro te behalen op de Veilingprijs. ‘Aan deze luxe kunnen we wel wennen’, vertelt de 70-jarige Jacob, die al ruim zes jaar lid is van Privileges.

Bij aankomst was het stel meteen onder de indruk van het fraaie kasteel in de Belgische Ardennen. ‘Als je over die lange oprit komt aanrijden en je ziet het landhuis opdoemen, compleet met toegangspoort en torentjes, dan ben je wel even onder de indruk. Het lijkt wel een sprookje!’ Het echtpaar kreeg op het terras een lekker drankje aangeboden, terwijl hun kamer gereed werd gemaakt. ‘En wat een prachtige kamer was het! De slaapkamer bevond zich in het hoogste gedeelte van de zijvleugel van het kasteel. Via een trapje naar beneden kwamen we in de badkamer. ’s Nachts gingen er kleine lampjes langs de trap aan, zodat we konden zien waar we liepen. Heel fraai. En het bed was heerlijk, dus we hebben van een prima nachtrust genoten.’

Nadat ze zich hadden geïnstalleerd, besloten Jacob en Willy een wandeling door de nabije omgeving te maken. ‘Het kasteel ligt midden in de bossen en je kunt er heerlijk ronddwalen. We hebben zelfs reeën zien lopen.’ Bij terugkomst was het tijd om aan tafel te gaan voor het eerste van twee diners inclusief wijnarrangement. ‘Het diner werd voorafgegaan door een drietal prachtige, bijzonder lekkere amuses, waaronder zelfs een stukje krokodillenvlees! Vervolgens werd het menu doorgenomen en werd er gevraagd of er iets was wat we niet zouden lusten. Zo ja, dan zou dat onderdeel vervangen worden. Maar dat was niet nodig. We hebben lekker lang zitten tafelen.’

De volgende dag begon met een groots ontbijtbuffet in het restaurant, en vervolgens was het tijd voor een uitgebreide wellnessbehandeling. ‘Wat een luxe! Eerst een massage van vijftig minuten, daarna naar de sauna, inclusief aromaruimte, ijsdouche, zwembad met bubbelbad en heerlijke douches. Fantastisch! Na deze relaxte ochtend zijn we naar Spa gereden. Daar hebben we lekker gewandeld.’

‘Terug in het hotel hebben we ons opgefrist en waren we klaar voor ons zesgangendiner. De gerechten waren wederom heel erg lekker en zagen er fantastisch uit. Toen we terugkwamen in onze kamer was het bed opengeslagen, waren de lampjes aan en lagen er bonbons voor ons klaar. Na een goede nachtrust, hebben we de volgende morgen wat later uitgebreid ontbeten, en vervolgens zijn we rustig huiswaarts gegaan. Wat een heerlijk weekend!’