Thea Smeets

‘Het was chiquer dan chic’

‘Het was in één woord fantastisch’, steekt Thea Smeets enthousiast van wal. Samen met haar echtgenoot Michael bracht ze een weekend door in vijfsterrenhotel Adlon Kempinski in Berlijn, waar ze zich heerlijk in de watten lieten leggen. ‘Het was chiquer dan chic’, vertelt ze. ‘En het sterrendiner was fenomenaal!’

‘Michael en ik zijn tot de ontdekking gekomen dat we dit soort verwenweekenden heel erg leuk vinden’, vertelt de 53-jarige Thea. ‘Maar dit sloeg werkelijk alles. Alles in het hotel straalt luxe uit.’ Thea, die net als haar echtgenoot werkzaam is bij Defensie, wist het arrangement Adlon Kempinski ter waarde van 2.180 euro te mijnen met ruim 1.000 euro voordeel.

‘Op het vliegveld stond de chauffeur al ons op te wachten met een werkelijk prachtige auto. We kwamen tegen tien uur ‘s ochtends bij het hotel aan. Onze ruime kamer was al klaar, we konden er meteen in.’ Alles in het hotel ademt luxe, en daarom vroeg het stel uit Hoogland zich nog even af wat ze van hen als gewone lui zouden vinden. ‘Maar het personeel is heel voorkomend’, vertelt Thea. ‘En de huismeester regelt van alles voor je. De eerste dag heeft hij bijvoorbeeld een Segway Tour voor ons geboekt.’

Het klapstuk van het weekend was het diner in tweesterrenrestaurant Lorenz Adlon Esszimmer. Thea en Michael hadden een tafel met uitzicht op de Brandenburger Tor. ‘Dat was fantastisch! We begonnen met een glas champagne en kregen vervolgens wel zeven gangen geserveerd met de heerlijkste wijnen erbij’, watertandt Thea. ‘We begonnen tegen zeven uur en waren pas na elven klaar. Gelukkig zat er genoeg tijd tussen de verschillende gangen om alles een beetje te laten zakken. Daarna gingen we heerlijk slapen in onze kamer. Na zo’n hele dag in de stad waren we kapot. En zoveel wijn ben je ook niet meer gewend, haha!’