Gerry Valks

‘Het is een uitdagende baan in een prachtige omgeving’

‘Het was fantastisch. Frans en ik genieten nog steeds na’, vertelt Gerry Valks over hun vierdaags verblijf in het Franse Chateau d’Augerville. Als grote liefhebbers van golf konden ze zich helemaal uitleven op de prachtige golfbaan van d’Augerville zelf, en de beroemde Le Golf National in de buurt van Parijs. ‘We hebben ook nog eens ontzettend geboft met het weer, dus het was echt helemaal perfect.’

Het eeuwenoude Franse landgoed ligt in een schitterende groene omgeving. ‘De dagen voor onze aankomst had het alleen maar geregend, maar tijdens ons verblijf was het heerlijk weer. De baan van d’Augerville is heel mooi en uitdagend. We hebben elke dag in een shirtje kunnen spelen en daarna heerlijk op het terras in de zon een glaasje gedronken’, vertelt de 68-jarige Gerry enthousiast. ‘Het kasteel zelf is ook prachtig. Als je aan komt rijden zie je het al van verre liggen. Het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam.’

Gerry wist het vierdaags arrangement ter waarde van 1.640 euro te mijnen voor 770 euro. Daarbij inbegrepen: drie overnachtingen in het Chateau d’Augerville, ontbijtbuffet en diner en natuurlijk toegang tot de golfbaan van d’Augerville en Le Golf National. ‘Op Le Golf National worden de Franse Open gehouden, en in 2018 nog de Ryder Cup, dus het is heel leuk om daar een keer gespeeld te hebben’, vertelt Gerry. ‘Maar we hadden net zo graag een vierde keer op d’Augerville gespeeld. Het is een uitdagende baan in een prachtige omgeving. Het leuke is ook dat je hem leert kennen; de volgende dag weet je dat je niet dáár moet zijn voor een bepaalde hole.’

Het echtpaar uit Sint-Oedenrode speelt al sinds 2000. ‘Waarom golfen zo leuk is? Je bent lekker buiten, je bent sportief bezig en je kunt het samen of met je vrienden doen’, somt Gerry, die nu vier jaar lid van Privileges lid, moeiteloos op. ‘Je bent altijd in een mooie omgeving. We zijn ook al in België en in Duitsland geweest. Vrienden van ons zijn ook lid van Privileges en die waren erg enthousiast over dit arrangement, vandaar dat wij het ook eens wilden ervaren. Het liefst zou ik het volgend jaar weer mijnen!’