Ivan Utama

‘Dit waren de beste plekken waar we ooit hebben gezeten’

Les Misérables is de favoriete musical van Ivan Utama en zijn vrouw Crystal-Gail. ‘We hebben hem al twee keer in het theater gezien en de filmversie ook al een keer’, zegt Ivan. Niets kwam echter in de buurt van de wijze waarop ze het spektakel beleefden via Privileges; Premium plaatsen in het Queens Theatre in het Londense West End en daarna bijkomen in een Deluxe kamer van hotel The Waldorf Hilton. ‘Het was geweldig en super geregeld. We hebben ons enorm vermaakt!’

Ivan is werkzaam in de farmaceutische industrie en inmiddels drie jaar lid van Privileges. Het lukte hem om het arrangement met een totale waarde van 1.638 euro te mijnen voor slechts 555 euro. Dat is een onvoorstelbaar voordeel van 1.083 euro. Het musicalweekend van het echtpaar uit Rosmalen ging grandioos van start. ‘We hadden een vroege vlucht, wat ons veel tijd gaf om Londen te bekijken’, aldus Ivan. Op het vliegveld van de Engelse hoofdstad stond een luxe auto met chauffeur op hen te wachten. ‘De transfer naar het hotel was prima en het hotel zelf hartstikke mooi. We konden er onze spullen afgeven en hup, de stad in! Erg handig dat we openbaar vervoer-passen hadden gekregen van Privileges.’

Voor aanvang van de show dineerden Ivan en Crystal-Gail in het restaurant van het hotel, de Homage Grand Salon. ‘Het eten was super en de entourage van de eetzaal prachtig’, aldus de 42-jarige Ivan. Vervolgens was het tijd voor het klapstuk van het weekend, de musical Les Misérables. ‘De Premium plaatsen waren verreweg de beste plekken waar we ooit hebben gezeten. Het was net alsof we midden in de musical zaten! Het gaf echt een extra dimensie.’

De volgende ochtend stond er een uitgebreid ontbijtbuffet te wachten op het echtpaar. ‘Ik heb nog nooit zo’n goed ontbijt gehad, en ik heb toch in redelijk wat hotels geslapen. Het kon niet beter’, zegt Ivan. Met zijn vrouw heeft hij genoten van het musicalweekend. ‘Ik vind Londen een heel leuke stad en Les Misérables is een geweldige musical. Ik zou anderen dit arrangement zeker aanraden.’