Thea Brouwer

‘Dit zijn unieke gebeurtenissen om samen mee te maken’

Thea en Rick Brouwer beleefden samen een wel heel bijzonder moeder-zoonweekend. Het duo reisde af naar Londen om in het beroemde West End de legendarische musical The Phantom of the Opera te bewonderen. ‘Mijn man houdt niet van musicals, daarom ben ik met mijn zoon gegaan’, zegt de 58-jarige Thea. ‘Het was heel erg leuk. Dit zijn unieke gebeurtenissen om samen mee te maken.’

Thea is drie jaar lid van Privileges. Het lukte haar om het arrangement, inclusief een retourvlucht Amsterdam - Londen en een overnachting in The Waldorf Hilton Hotel, te mijnen met 993 euro voordeel. ‘We hebben het prima naar ons zin gehad’, vertelt ze. ‘Er stond een chauffeur klaar op het vliegveld om ons naar het hotel te brengen. We hadden een mooie kamer en ‘s ochtends een uitgebreid ontbijt: eieren, witte bonen in tomatensaus, champignons, kwark, sapjes, noem maar op.’

Voorafgaand aan het klapstuk van de reis genoten Thea en Rick van een diner in het restaurant van The Waldorf, Homage Grand Salon. ‘We hebben heerlijk gegeten. Vooraf kregen we zalm en het hoofdgerecht was kipfilet, maar heel verfijnd bereid, echt exclusief.’ Na het diner begaven ze zich naar Her Majesty’s Theatre. ‘We zaten redelijk vooraan. Het verhaal werd mooi uitgebeeld, met veel zang en dans. Het orkest zat vlak onder het podium. Heel speciaal allemaal.’

Het weer in de Engelse hoofdstad was schitterend dit musicalweekend, dus stond het tweetal niets in de weg om de omgeving uitvoerig te verkennen. ‘We zijn kriskras door Londen heen gegaan en hebben daarbij de OV-kaarten, die bij het arrangement waren inbegrepen, goed gebruikt’, vertelt Thea, die zelf uit het Friese Oosterwolde komt. ‘We zijn onder meer naar Buckingham Palace, het paleis van Queen Elizabeth, en naar Green Park geweest. Ja, het was een prachtig weekend.’