Gert Abma

‘Ik zou dit arrangement iedereen aanraden’

‘Het was een topweekend’, vat Gert Abma uit Capelle aan den IJssel zijn verblijf in Schlosshotel Hugenpoet kernachtig samen. ‘We hebben het heerlijk gehad.’ Gert mijnde het golfarrangement ter waarde van 1.275 voor 547 euro, en genoot samen met zijn vrouw Ellen drie dagen lang van golfen, gastronomisch eten, een prachtig kasteel en Duitse gastvrijheid.

Schlosshotel Hugenpoet is gevestigd in een romantisch zeventiende eeuws kasteel en ligt te midden van een prachtige groene omgeving. Het arrangement bevat naast twee overnachtingen in een Superieur kamer, ook twee driegangendiners inclusief wijnen, en natuurlijk greenfees voor twee golfbanen. ‘De banen liggen naast elkaar en zijn ontzettend mooi en uitdagend, dankzij de hoogteverschillen’, aldus Gert. ‘Het is echt een groene oase. Toen we aankwamen was er op één baan nog een golftoernooi aan de gang. Maar we konden wel op de andere baan terecht.’

Zowel Gert (62) als Ellen (61) golfen al jaren en hebben al eens een golfarrangement bij Privileges gemijnd. Hugenpoet kenden ze echter nog niet. ‘Het is weer eens wat anders’, lacht hij. ‘We vinden het leuk om nieuwe banen te ontdekken.’ Gert vertelt dat hij de sport al twintig jaar beoefent. ‘Het is een leuke hobby, maar je bent wel de halve dag van huis. Daarom is mijn vrouw het ook gaan doen. Nu spelen we altijd samen. Maar we zijn geen wintergolfers hoor. En als de baan nat is, is het ook niet leuk.’

Daar hadden ze dit weekend geen last van. Sterker, het was stralend weer. ‘Na het golfen hebben we lekker ontspannen op het terras gezeten’, vertelt Gert, die zijn eigen accountantskantoor heeft en al bijna zes jaar lid is van Privileges. ‘Het eten was heerlijk en de sfeer in het kasteel was helemaal prima. We zijn heel goed verzorgd, ik heb er niks op aan te merken! Ik zou dit arrangement iedereen aanraden.’