Dick Kwakman

‘Dit arrangement was helemaal voor ons bestemd’

‘Het was echt een heel fijn weekend.’ Dick Kwakman kijkt enthousiast terug op zijn weekend weg naar het Vesper Hotel in Noordwijk. Hij wist het driedaagse arrangement ter waarde van 985 euro te mijnen met 481 euro voordeel. ‘Mijn vrouw Griet en ik zijn echte strandliefhebbers, dus dit arrangement was helemaal voor ons bestemd.’

De 67-jarige Dick vertelt dat hij het luxe arrangement inclusief twee diners echt graag wilde bemachtigen. ‘Als streefbedrag had ik de helft van de startprijs in mijn hoofd.’ Hij zat daar uiteindelijk iets boven met het Mijn-bedrag van 504 euro. ‘Ik vond het te spannend om langer te wachten, ik wilde deze Veiling niet mislopen.’

De eerste avond genoot Dick samen met Griet van een culinair viergangendiner in het stijlvolle restaurant van Vesper. ‘We startten de avond met een goed wijntje, waarbij coquilles werden geserveerd. Het hoofdgerecht was een zeer malse biefstuk. De gerechten waren vers en gewoon erg lekker.’ Maar vooral het nagerecht is Dick bijgebleven. ‘Het was heel speciaal samengesteld, de opmaak leek op een soort eitje dat was gevuld met aardbeien en limoncello. Het was heerlijk!’

Het stel uit Volendam maakte ook gebruik van de fietsen, die bij het arrangement waren inbegrepen. ‘We zijn via een prachtige route door de duinen richting Zandvoort gefietst. Bij terugkomst in Noordwijk zijn we gaan lunchen bij restaurant Bries. Dat was ook al zo luxe. Ik heb daar onder andere de zeewolf gegeten, heerlijk. De rest van de middag hebben we in de zon gelegen op de bedjes die voor ons waren gereserveerd.’

Dick is gepensioneerd en al veertien jaar lid van Privileges. Hij is erg tevreden over het aanbod. ‘We gaan er graag samen op uit en zijn al eerder luxe weggeweest met Privileges. Ik blijf de Veilingen dan ook goed volgen. Wie weet staat er binnenkort weer een lekker weekend weg op.’