Marjan Raadschelders

‘Ik voelde me echt een prinsesje’

Marjan en John Raadschelders uit Venray kennen Londen goed, want ze hebben er jarenlang gewerkt. Toch was het alweer negen jaar geleden dat ze er voor het laatst waren geweest. Dus toen het arrangement naar de musical Wicked op de Veilingen kwam, wisten ze wat hen te doen stond. ‘Het was geweldig’, vertelt Marjan enthousiast. ‘Het hotel The Waldorf Hilton was ontzettend leuk; we hadden een fantastische kamer en het personeel was heel vriendelijk. En de musical was prachtig!’ Om het nog mooier te maken wist Marjan, die vier jaar lid is van Privileges, het arrangement met 957 euro voordeel te mijnen.

‘Eigenlijk hadden we Londen met Kerst willen bezoeken. Er waren nog tickets voor Wicked en er waren ook kamers in het Waldorf beschikbaar, maar helaas zaten de vluchten allemaal vol’, vertelt Marjan (66). ‘Daarom hebben we het een paar maanden uitgesteld. We hadden ontzettend veel geluk met het weer. Die week had het zo’n beetje continu geregend, maar tijdens ons weekend was het droog.’

Marjan en John zijn werkzaam in de sportevenementenbranche. Zo hebben ze bijvoorbeeld de London Triathlon georganiseerd. ‘Wij zaten toen vooral in het oosten van de stad. Daarom was het leuk om nu eens in een ander deel van de stad te zijn. Het Waldorf ligt in Covent Garden, dat is een ontzettend leuke wijk. Floral Street is ook zo’n leuke straat, altijd gezellig. En we zijn de wijk Notting Hill in geweest.’

Aan het begin van de avond toog het stel naar het Apollo Theatre, waar ze genoten van de musical Wicked. ‘We hadden heel goede plekken, recht voor het podium. Wij houden zo van musicals omdat je niet uitgekeken raakt. Overal op het toneel gebeurt wel iets. En de livemuziek is gewoon mooi. Daar krijg je nooit genoeg van. Als we in een grote stad als New York of Londen zijn, proberen we dan ook altijd een voorstelling te zien.’

Eigenlijk is het aan André Rieu te danken dat het stel uit Venray dit arrangement mijnde. ‘Dat was onze eerste arrangement bij Privileges en toen hebben we zó genoten. Alles was zo goed verzorgd, dat wilden we nog wel eens meemaken. En ik moet zeggen: ik voelde me echt een prinsesje. Het arrangement was gewoon heerlijk.’