Hetty van Maanen

‘De golfreisjes van Privileges bevallen ons heel goed’

‘De Oefte-baan is werkelijk een prachtige baan om te lopen. Het is een parkbaan die is aangelegd rond een kasteel in een bosrijke omgeving. Er is dus lekker veel schaduw, en dat kwam wel goed van pas, want het was best warm dat weekend.’ Hetty van Maanen en haar man Jan golfen al meer dan twintig jaar. Vreemd is het dan ook niet dat Hetty het golfarrangement naar Schlosshotel Hugenpoet mijnde. Ze wist bovendien een voordeel van 711 euro te behalen.

Hetty (69) is al achttien jaar lid van Privileges en heeft in die tijd al verschillende golfarrangementen gemijnd op de Leisure Veilingen. ‘Ik kijk wel eens naar andere arrangementen, bijvoorbeeld naar die van attractieparken. Zoiets zouden we dan kunnen doen met de kleinkinderen. Maar iedere keer kom ik toch weer uit op de golfreisjes. Het bevalt ons gewoon heel goed en alles is altijd uitstekend geregeld. Bovendien zijn ze op de Veilingen erg aantrekkelijk geprijsd. Ook nu had ik weer ruim 700 euro voordeel.’

Het driedaagse arrangement bestaat uit greenfees voor de Golfclub Oefte in Essen en Golfclub Hubbelrath in Düsseldorf, twee overnachtingen in Schlosshotel Hugenpoet inclusief ontbijt, en twee diners in het restaurant van het kasteelhotel. ‘De kamer was goed en ook de diners waren prima. Omdat het heel mooi weer was, konden we beide avonden buiten dineren, op de binnenplaats bij het restaurant. Heerlijk was dat.’

Hetty en Jan wonen in Vlaardingen en zijn beiden gepensioneerd. Ze hebben dus alle tijd voor hun favoriete hobby. ‘Golf betekent voor mij natuur, lekker wandelen in een prachtige omgeving’, vertelt Jan. ‘Het wedstrijdelement vind ik niet belangrijk. We genieten van wat ik noem het etalage-wandelen: je loopt een stukje, staat even stil, slaat tegen je balletje, wacht tot de ander dat ook heeft gedaan en ondertussen kijk je lekker om je heen. Het is de ideale manier om tot rust te komen.’