Peter de Coninck

‘We hebben genoten van dit verwenweekend in Noordwijk’

‘Mijn verwachtingen zijn helemaal waargemaakt!’ Peter de Coninck heeft een bezoek aan Vesper Hotel eindelijk van zijn wensenlijst kunnen schrappen. ‘Ik was een tijd geleden in Noordwijk en zag toen dit hotel. Sindsdien wilde ik er een keer dineren en overnachten.’ Dankzij Privileges kwam de wens van de 70-jarige Limburger uit.

Het lukte Peter om het driedaagse arrangement te mijnen met 441 euro voordeel. Samen met zijn vrouw Carin toog hij naar de chique badplaats voor twee koninklijke overnachtingen en twee culinair hoogstaande diners. ‘We hadden een hele mooie kamer’, zegt Peter. ‘We verbleven aan de voorkant van het hotel, met een prachtig uitzicht op zee.’

Op de eerste avond stond een viergangendiner in restaurant Vesper op het programma. ‘De kwaliteit was heel erg goed. Het was haast overdadig’, aldus Peter. Op de tweede avond brachten ze een bezoek aan restaurant Bries. ‘Het diner was copieus en het personeel heel attent en vriendelijk. Bovendien is het een hele mooie plek. En het was gezellig druk, precies goed.’

Overdag verkende het echtpaar uit Geleen op de e-bike de omgeving van Noordwijk. ‘De elektrische fiets is de uitvinding van de eeuw. Je fietst je anders rot met al die duinen daar’, zegt Peter met een lach. ‘Het was prachtig, fietsen door een typisch Hollands landschap.’ De volgende dag kregen ze bezoek van hun dochter en haar man. ‘Onze dochter was jarig die dag. We hebben met zijn allen op het strand gegeten. Heel gezellig.’

Voldaan blikt Peter terug op een ontspannen verblijf. ‘We hebben genoten van dit verwenweekend’, resumeert hij. Peter is nu vijf jaar lid van Privileges, en naar volle tevredenheid. ‘De reizen die jullie aanbieden, zijn echt heel mooi. We kunnen niet wachten tot we weer wat kunnen mijnen!’