Ida van Waart

‘Shen Yun was spectaculair en kleurrijk’

Als onderdeel van hun vakantie naar Frankrijk bezochten Ida en Cees van Waart een show van het Chinese dansgezelschap Shen Yun in Parijs. Ida wist het driedaagse arrangement te mijnen op de Evenementen & Leisure Veilingen. Ze behaalde daarbij een fantastisch voordeel van 715 euro. Het arrangement bestond uit twee overnachtingen in het luxe hotel Elysia in het centrum van Parijs, twee keer een uitgebreid ontbijtbuffet en een driegangendiner in restaurant Le Bayadère.

‘Het was heel apart om mee te maken’, zegt Ida (66). ‘Zoiets hadden we nog nooit gezien. De dansen waren echt heel spectaculair en bijzonder kleurrijk door de kleding die de dansers droegen. En dat alles bij de muziek van een live-orkest. Tussen de dansen door kwamen er een vrouw en een man op het podium, die in het Frans en in het Engels uitlegden wat voor dans we gingen bekijken en welke betekenis erachter zat. Fascinerend allemaal.’

Het hotel waar het gepensioneerde stel uit Amersfoort verbleef, was door de centrale ligging in Parijs de ideale uitvalsbasis om de stad te bekijken. ‘En dat hebben we uitgebreid gedaan’, vertelt Ida. ‘We hebben alle bekende plekken weer eens bezocht. Maar we hebben ook genoten van het hotel. We hadden een prachtige kamer, het ontbijtbuffet was perfect en het diner in het restaurant van het hotel was voortreffelijk.’

Ida werd zes jaar geleden lid van Privileges en heeft in die jaren al genoten van een aantal arrangementen, samen met Cees. ‘Het voordeel dat je kunt behalen bij de tripjes en de producten is gewoon aantrekkelijk’, verklaart Ida. ‘En met je PrijsVoordeel kun je voor een mooie prijs producten kopen in de Privileges winkel. Zo heb ik een half jaar geleden nog een iPhone 12 gekocht. Het is de combinatie van alles die Privileges bijzonder voor ons maakt. Ik ben nog steeds een tevreden lid.’