Monique Timmerhuis

‘Prachtig weer, uitstekend hotel, heerlijk gegolfd’

Monique Timmerhuis (63) en haar man Keith golfen al tientallen jaren. Vreemd is het dan ook niet dat Monique in de ruim zes jaar tijd dat ze nu lid is van Privileges, al een aantal golfarrangementen op de Veilingen heeft weten te bemachtigen. Onlangs lukte het de inwoonster van Zijndrecht om met een voordeel van 592 euro de driedaagse golftrip naar Duitsland te mijnen, waarbij je verblijft in een kasteel bij Essen en op twee banen in de omgeving speelt. ‘We hadden prachtig weer en hebben heerlijk gegolfd’, zegt Monique enthousiast.

Ondanks dat Monique en Keith beiden zeer ervaren golfers zijn, waren ze toch onder de indruk van de banen van Golfclub Oefte en Golfclub Hubbelrath. ‘Oefte is een prachtige baan waarbij de eerste negen holes heel heuvelachtig zijn en de tweede reeks holes wat vlakker’, vertelt Monique. ‘De baan is 13 kilometer lang, en dat is vrij lang voor een golfbaan. Dus na afloop waren we best wel moe.’ De volgende dag speelden ze op de Hubbelrath, ‘een pittige baan’, vat Monique samen. ‘Die baan is 10 kilometer lang, maar je loopt heuvel op heuvel af. Je overbrugt in totaal een hoogteverschil van 600 meter, dus dat is best wel stevig. We zijn het gewoon niet gewend omdat we in Nederland altijd op vlakke banen golfen.’

De broodnodige ontspanning vond het golfpaar in Schlosshotel Hugenpoet, een 17e-eeuws kasteeltje nabij Essen waar ze twee nachten verbleven en beide avonden dineerden. ‘Het is een uitstekend hotel, ik kan niet anders zeggen’, laat Monique weten. ‘Alles was tot in de puntjes verzorgd, we hadden een prachtige kamer en de driegangendiners waren heerlijk. Keith vond de vis met asperges het lekkerst, ik vond het gerecht met de lamsfilet het mooist.’

Monique is in het dagelijks leven medisch adviseur en geniet nog steeds volop van haar Privileges lidmaatschap. ‘Op de Veilingen staan altijd wel leuke aanbiedingen. Als ik een arrangement zie dat ik wel zou willen mijnen, ga ik eerst uitzoeken hoeveel het kost als ik het zelf zou regelen. Nou, ik weet inmiddels dat het nergens voordeliger is te krijgen dan bij Privileges. En dat maakt het lidmaatschap bijzonder.’