Eric Mastenbroek

‘Een prachtige prijs voor een uitstekende golfreis’

In de vijf jaar dat Eric Mastenbroek lid is van Privileges, wist hij twee keer een golfarrangement te mijnen. Een paar jaar geleden verkende hij twee banen in de buurt van Parijs, dit keer speelde hij samen met zijn golfvriend Erik op twee topbanen nabij Schlosshotel Hugenpoet bij het Duitse Essen. Het driedaagse arrangement, inclusief twee overnachtingen met ontbijtbuffet en diners, kocht hij op de Evenementen & Leisure Veilingen met een voordeel van 609 euro. ‘Een prachtige prijs voor een uitstekend arrangement’, vat Eric samen.

‘We hadden prachtig weer, dus we hebben echt heerlijk gegolfd’, vervolgt Eric enthousiast. ‘Beide banen zijn uitdagend en worden gekenmerkt door hoogteverschillen. Golfclub Oefte, de eerste baan waar we speelden, vonden we vanwege de kleine greens wel moeilijk. Golfclub Hubbelrath, de tweede baan, is ruimer opgezet en heeft brede fairways. Daar kan je goed uithalen, goede lengtes slaan. Maar beide banen zijn heel aantrekkelijk voor golfers.’

Uitvalsbasis voor de twee vrienden was Schlosshotel Hugenpoet. Het kasteel bevindt zich in een sprookjesachtige omgeving, omringd door een parkachtige tuin met eeuwenoude bomen. ‘Echt een fantastische locatie’, zegt Eric.’Het kasteel was zeer de moeite waard, we hadden prachtige kamers en beide avonden hebben we heerlijk gedineerd in restaurant Hugenpöttchen. En ook het ontbijt was geweldig. We zijn volledig in de watten gelegd.’

Eric (55) woont in Barendrecht en heeft een uitvaartonderneming. Over het Privileges lidmaatschap is hij nog steeds tevreden. ‘Ik kijk regelmatig op de website en pak zo af en toe een reisje. Het voordeel dat je kunt behalen blijft gewoon aantrekkelijk. Dat is ook de reden dat ik mijn golfvriend Erik lid mocht maken. Hij wilde ook graag profiteren van het voordeel.’