Geraldine Doesburg

‘Wat onbereikbaar is, wordt door Privileges bereikbaar’

Geraldine Doesburg en haar man Piet genoten een lang weekend van comfortabele luxe, prachtig natuurschoon, rustgevende wellnessbehandelingen en heerlijke diners. Geraldine had namelijk het vierdaagse arrangement naar Gräflicher Park Health & Balance Resort in het Duitse plaatsje Bad Driburg gemijnd met een fijn voordeel van 578 euro. ‘Het was een heerlijke trip. Het is daar echt prachtig, we vonden het gewoon jammer om weg te gaan’, blikt Geraldine weemoedig terug.

Het stel uit Wieringerwerf genoot gedurende het verblijf van diners in de twee verschillende restaurants van het resort, van de wellnessfaciliteiten, maar vooral ook van de omgeving van Gräflicher Park. ‘We zijn in het nabijgelegen stadje Paderborn geweest en we hebben een paar keer door het park rond het resort gefietst’, vertelt Geraldine. ‘Mijn man is slecht ter been, en daarom hadden we de fietsen meegenomen. Daar hebben we volop gebruik van gemaakt, want het park is groot en wonderschoon. We hadden bovendien prachtig weer, dus we hebben echt heerlijk getoerd.’

De activiteiten in de omgeving werden afgewisseld met twee wellnessbehandelingen, een lunch en twee diners. ‘We hebben allebei een lichaamsmassage en een gezichtsbehandeling gehad. Dat was heerlijk ontspannen. En de lunch en diners waren ook voortreffelijk, vooral in Caspar’s Restaurant. We hadden een tafel op het terras en werden heel vriendelijk geholpen. Hospitality staat daar hoog in het vaandel, en dat kunnen we wel waarderen.’

Geraldine (65) en Piet (68) zijn allebei zes jaar lid van Privileges en richten zich vooral op de Leisure-arrangementen. ‘Het aantrekkelijke van Privileges is dat je voor een mooie prijs iets kan doen wat je anders nooit had gedaan. Wat normaal onbereikbaar is voor ons, wordt door Privileges bereikbaar. Zoals dit arrangement naar Gräflicher Park. Voor de volle prijs hadden we dit nooit geboekt.’