Catherine Bondon

‘Via Privileges vieren we de gezelligheid samen’

‘We hielden de Veiling al een tijdje in de gaten, maar op een gegeven moment besloten we er echt voor te gaan.’ Catherine Bondon en haar man Jaap slaagden in hun opzet en wisten het Vendôme-arrangement te mijnen met een aantrekkelijk voordeel van 358 euro. Het echtpaar uit Haarlem toog naar het schilderachtige Duitse dorp Bergisch-Gladbach om te genieten van een culinair weekend. ‘Het was echt fantastisch!’, aldus Catherine.

Bij aankomst bij het luxe Grandhotel Schloss Bensberg, dat gevestigd is in een eeuwenoud kasteel net buiten Keulen, keken ze hun ogen uit. ‘Het is een prachtig hotel, schitterend. Het zag er precies zo uit als op de foto’s’, vertelt de 66-jarige Catherine. Privileges had er een Grand Superior Room voor hen gereserveerd. ‘De accommodatie was van a tot z piekfijn in orde. De minibar was gevuld met lekkere sapjes en allerlei andere dranken.’

Op de eerste avond dineerde het stel in Trattoria Enoteca. ‘Er hing een leuke sfeer en we hebben uitstekend gegeten. Het is een Italiaans keuken, maar we kregen zeker geen simpele pizza – het eten was echt heel goed’, zegt Catherine. ‘De avond erna zaten we aan tafel we in sterrenrestaurant Vendôme. Het diner was uitgebreid en geraffineerd. We kregen wel tien of elf gangen en bij elk gerecht een passende wijn. De gegrilde langoustines met artisjokken vond ik het lekkerst.’

Beide ochtenden werden ze getrakteerd op een overheerlijk ontbijt in Grandhotel Schloss Bensberg. ‘We aten in een prachtige zaal met fantastisch uitzicht op de tuin. Er stond een uitgebreid buffet, maar het was ook mogelijk om eieren naar wens te laten maken.’ Vervolgens werd de omgeving bezocht en maakten ze gebruik van de faciliteiten van het hotel. ‘We zijn in Keulen geweest, een geweldige stad. We hebben er de Dom bezocht. Diezelfde dag hebben we ook nog gebruik gemaakt van de spa in het hotel.’

Catherine geniet sinds kort van haar pensioen. Negen jaar geleden werd ze lid van Privileges. Ze mijnde tot nu toe geregeld golf-arrangementen, maar dit keer koos ze voor een andere insteek. ‘Het was de eerste keer dat we ons hebben gericht op een arrangement dat om het culinaire element draaide. En we kijken er zeer voldaan op terug. We vieren graag de gezelligheid samen. Via Privileges is dat makkelijk te arrangeren, want bij aankomst is alles voor je geregeld.’