Mike Smeets

‘Exclusieve trips zijn bij Privileges betaalbaar’

Mike Smeets en zijn vrouw Thea hebben een heerlijk ontspannen weekend in Brussel doorgebracht. ‘We verbleven in het uitstekende Hotel Amigo, we hebben geweldig gedineerd in restaurant La Villa in the Sky, en we hebben lekker door de stad gewandeld’, vertelt Mike. Hij had het driedaagse arrangement naar de Belgische hoofdstad gemijnd met een voordeel van 507 euro.

Niet alleen de luxe en de vriendelijkheid van het personeel van Hotel Amigo beviel het stel goed, ook de centrale ligging viel in de smaak. ‘Vanaf het hotel is het maar een meter of dertig lopen naar de Grote Markt, en ook Manneken Pis is heel dichtbij. Het ligt supercentraal, dus we hebben veel door het centrum gewandeld en af en toe een pauze genomen op een terrasje. Want we hadden prachtig weer. Het was helemaal prima, we hebben genoten.’

Dat laatste deden Mike en Thea zeker ook van het vijfgangenmenu met wijnarrangement in sterrestaurant La Villa in the Sky. ‘Je gaat met de lift naar de 23e etage waarna je nog drie verdiepingen met de trap moet lopen om bij het restaurant aan te komen. Je zit lekker hoog en je hebt een mooi uitzicht over Brussel. Het was er lekker knus en gezellig. En het diner was goed, we hadden er echt niets op aan te merken. Alle gerechten zagen er visueel geweldig uit en waren voortreffelijk van smaak. De gang met de kabeljauw vond ik het lekkerst.’

Mike (57) woont samen met Thea in Hoogland en is in het dagelijks leven beroepsmilitair. Ruim negen jaar geleden werd hij lid van Privileges. ‘Onze voorkeur gaat uit naar de Leisure-arrangementen, daar zijn we fan van. Je maakt exclusieve trips die door de Veilingen betaalbaar worden. Zo zijn we eerder al eens in Brugge geweest via Privileges, en ook die trip was heerlijk. Wat ik van dat uitje vond, gold ook voor deze Brussel-trip: je wordt ontzorgd. Je hoeft nergens aan te denken, alleen maar aan het inpakken van je koffer.’