Marc Nieuwenhuijs

‘Privileges ontzorgt, en dat beschouw ik als een cadeau’

Marc Nieuwenhuijs (58) werkt als verkeersleider op Schiphol en werd voor de ontspanning die Privileges biedt ruim acht jaar geleden lid. ‘Producten vind ik niet zo belangrijk, het beleven van luxe arrangementen daarentegen wel’, zegt hij stellig. Dit keer wist Marc de driedaagse trip naar Brugge te mijnen, met een mooi voordeel van bijna 440 euro. ‘Het was weer een heerlijk Privileges-waardig weekend’, concludeert hij voldaan.

‘Je verblijft altijd in mooie hotels, je dineert in uitstekende restaurants en alles is altijd perfect geregeld. Dat is wat ik bedoel met Privileges-waardig’, legt Marc uit. ‘De arrangementen zijn heel fijn, het zijn trips die je zelf niet snel samenstelt en boekt. Je wordt ontzorgd door Privileges en dat beschouw ik als een cadeau. Je bent geen verrassing voor de mensen die je ontvangen, want ze zijn op de hoogte van je komst. En je wordt altijd netjes behandeld. Ja, het zijn heerlijke reisjes.’

Het lange weekend in Brugge week daar niet van af. ‘Dukes’ Palace is een hotel met grandeur’, zegt Marc, die samen met zijn vrouw Jolanda twee nachten in een luxe kamer van het hotel verbleef. ‘Van de buitenkant ziet het er uit als een kasteel, heel authentiek. Van binnen is het modern, maar wel behouden, wat ingetogen. En de kamer die we hadden was geweldig. Onze badkamer was minimaal net zo groot als de gemiddelde kamer in elk willekeurig hotel.’

Het stel uit Woerden maakte tijdens hun verblijf in de middeleeuwse handelsstad een uitgebreide wandeling langs alle attracties. ‘Het is prachtig, net alsof je een schilderij van Anton Pieck of Pieter Breugel binnenstapt.’ Maar waar ze reikhalzend naar uitkeken, was het diner bij sterrenrestaurant Zet’Joe van de vermaarde chef-kok Geert van Hecke. ‘Het was echt een geweldig diner. Het voorgerecht met langoustines en het hoofdgerecht met hert vonden we het meest bijzonder. En de gerechten zager er, net als Brugge, uit als schilderijtjes.’