Sandra Apers

‘Beluga loves you was overweldigend’

‘Dit arrangement is een aanrader, zeker als je van lekker eten houdt.’ Sandra Apers (58) wist het culinaire weekend Maastricht te mijnen met 448 euro voordeel, en toog samen met haar man Marco naar de hoofdstad van Limburg. Daar stond onder meer een bijzonder zesgangendiner in sterrestaurant Beluga loves you op het programma.

Het weekend van het echtpaar uit het Zeeuwse dorp Sint Jansteen begon met het betrekken van hun luxe kamer in Maison Haas Hustinx. Het chique boetiekhotel fungeerde dit lange weekend als de uitvalsbasis van Sandra en Marco voor hun verblijf in Maastricht. ‘We kenden de stad al. Mijn man heeft in Maastricht gestudeerd en we komen er vaker. Het blijft een prachtige stad, Maastricht is sprookjesachtig. We hebben er gewandeld, gewinkeld en lekker een terrasje gepakt’, aldus Sandra.

Hoogtepunt van het arrangement was het uitgebreide diner in Beluga loves you. ‘Het diner was top, ik geef het een dikke 10+’, jubelt Sandra. ‘Niet alleen de gerechten waren heerlijk, ook het personeel was superaardig. Het was zo overweldigend, ik kan niet eens meer precies navertellen wat we allemaal hebben gegeten. De gangen waren als cadeautjes voor in je mond. Kijk, als je een biefstuk met een sausje eet, herken je dat wel. Maar de gerechten die we nu kregen geserveerd, waren stuk voor stuk smaakverrassingen. En de wijnen erbij waren uitstekend.’

Sandra werkt in een revalidatiecentrum en is acht jaar lid van Privileges. Ze beleefde al eerder luxe arrangementen van de Leisure Veilingen, maar het Weekend Maastricht overrompelde haar. ‘We kregen ook een heerlijk ontbijt in het hotel. Het werd aan tafel geserveerd en we konden kiezen uit van alles’, zegt ze. ‘Als we wilden, konden we zelfs nog gebruik maken van de wellnessfaciliteiten in het hotel. Het was echt een prachtig weekend.’