Dagblad

‘Geld besparen is natuurlijk altijd handig’

Rina van de Vijver en haar man Ad zijn geabonneerd op twee kranten: De Telegraaf en de Provinciale Zeeuwse Courant. Het eerstgenoemde dagblad valt al bijna veertig jaar bij hen op de mat, de PZC al meer dan een halve eeuw, 55 jaar. ‘Ja, we zijn erg trouw’, zegt Rina met een lach. Naar de abonnementskosten hoeft het echtpaar voorlopig minder om te kijken, dankzij de Lastenverlichting Dagblad.

Het lukte de 77-jarige inwoonster van Middelburg om de Lastenverlichting te mijnen voor 868 euro. Ze krijgt daar de komende maanden maar liefst 1.440 euro voor terug van Privileges. Dat is een grandioze winst van 572 euro. ‘De winst gaat in de pot’, zegt Rina. ‘Geld besparen is natuurlijk altijd handig. Het is mooi meegenomen.’

De kans is groot dat haar winst wordt besteed aan een vakantie. ‘In de winter gaan we gewoonlijk naar het eiland Tenerife. Het is onze vaste plek als het koud is in Nederland. We komen er al dertig jaar’, vertelt Rina. Reizen is een grote hobby van het echtpaar. ‘We zijn nu aan het kijken waar we naartoe gaan. Verder tuinieren we veel, want we hebben een grote tuin.’

Ook aan Privileges zijn de twee erg trouw. Al negentien jaar plukken ze nu de vruchten van het lidmaatschap. ‘We zijn er heel tevreden over, vooral over het aanbod en het voordeel dat je kan behalen. Af en toe iets moois kunnen doen, zoals deze Lastenverlichting mijnen, is heel erg leuk. Ook vinden we dat jullie goede service bieden. Zo zijn de chauffeurs die de producten komen brengen altijd aardig.’