Boodschappen

‘Van een Lastenverlichting word je niet slechter’

Cornee Janssen slaagde er onlangs in om zijn zesde Lastenverlichting Veiling te mijnen. Dit keer pakte hij net iets meer dan 520 euro winst op de Lastenverlichting Boodschappen. Dat is in deze tijden van stijgende prijzen natuurlijk een welkome bijdrage. ‘Iedereen moet boodschappen doen en iedereen merkt dat het duurder wordt’, zegt hij. ‘Dan is het lekker als je er op kunt besparen.’

De Veiling heeft een waarde van 2.860 euro, maar Cornee wist er de hand op te leggen voor 2.339,95 euro. Zo houdt hij een mooi bedrag over van 520,05 euro. Cornee twijfelt nog waar hij de winst voor gaat gebruiken. ‘Ik kan het spenderen aan de kinderen. Ik heb twee zoons en een dochter. Met de winst kunnen we een keer lekker uit eten gaan of een dagje naar een pretpark’, zegt hij. ‘Of ik besteed het aan mijn hobby, klussen. Ik heb een redelijk groot huis waar altijd wel iets is te doen. Ook het onderhoud van onze twee auto’s doe ik zelf.’

De 61-jarige Cornee woont in het Brabantse dorp Holthees en werkt als ontwikkelaar van machines voor de varkensslachterij. Tien jaar geleden sloot hij zich aan bij Privileges. ‘Per definitie word je er niet slechter van, was mijn gedachte’, blikt hij terug. ‘Ik heb eerder al een paar keer de Lastenverlichting Collegegeld gemijnd toen mijn kinderen nog studeerden. Nu dus Boodschappen, en ik heb nog een andere Lastenverlichting lopen.’ Het voordeel dat Cornee behaalt, is niet onopgemerkt gebleven. ‘Mijn zoon heeft ook wel interesse om lid te worden.’