Boodschappen

‘542 euro in the pocket’

Wil Post (72) en haar man Costiaan letten op de kleintjes en hebben daarnaast een neus voor het vinden van voordeel. Daarom mijnde Wil voor de vierde keer een Lastenverlichting Veiling, dit keer die van Boodschappen. Ze pakte er een winst mee van 542 euro. ‘Het is een mooi bedrag dat in the pocket zit’, zegt Wil lachend. ‘Alle beetjes helpen, want het leven is duur zat.’

De Veiling die ze wist te mijnen, heeft een waarde van 2.860 euro. Wil betaalde er echter 2.318 euro voor en maakt zodoende 542 euro winst. De komende 26 maanden krijgt ze van Privileges elke maand 110 euro op haar rekening gestort. ‘Het bedrag dat ik heb ingelegd, stond toch maar niets te doen op mijn bankrekening. Bij de bank krijg ik er niets voor, terwijl deze investering in de Lastenverlichting een geweldig rendement oplevert.’

Wil en Costiaan wonen in Pijnacker en genieten van hun pensioen. In 2015 werd Wil lid van Privileges. ‘Op de Veilingen kun je met voordeel allerlei zaken kopen, en dat vind ik nog steeds aantrekkelijk’, zegt Wil. ‘In het verleden heb ik al een paar keer een luxe arrangement gemijnd naar plekken waar je anders niet zo snel komt. En met je PrijsVoordeel kun je met voordeel producten in de webshop kopen. Ik spaar mijn PrijsVoordeel altijd op, zodat ik iets groots kan kopen dat we nodig hebben. Maar de laatste jaren focus ik mij vooral op de Lastenverlichting Veilingen. Het is een makkelijke en snelle manier van geld verdienen.’