Woonverzekering

‘Ik hoefde niet lang na te denken over de Lastenverlichting’

Erik van der Linden wijzigde op het laatste moment zijn plan van aanpak bij het mijnen. ‘Het mijnen van deze Lastenverlichting was een beetje een spontane actie’, vertelt Erik. ‘Ik wilde eigenlijk gaan voor een arrangement, maar dat werd vrij snel gemijnd. Ik besloot vervolgens even bij de Lastenverlichting Veilingen te kijken.’ En dat bood soelaas. Erik wist met een prachtige winst de Lastenverlichting Woonverzekering te mijnen.

‘Deze Veiling viel me op’, zegt Erik. ‘Vergeleken met anderen stond het rendement van Woonverzekering vrij hoog. En ik ging echt voor de winst, dus ik dacht: ik ga deze gewoon mijnen.' Hij betaalde 1.603,80 euro voor de Lastenverlichting, maar krijgt daar in 24 maandtermijnen in totaal 2.160 euro voor terug. Zo behaalt Erik een winst van 556,20 euro. ‘Dat is zeker een mooi bedrag.’

De 51-jarige Erik woont in het Gelderse Oosterbeek en werkt als projectmanager. Hij is achttien jaar lid van Privileges en heeft zijn vierde Lastenverlichting te pakken. ‘Ik heb even teruggekeken en zag dat de maandelijkse uitbetalingen altijd keurig op tijd werden gestort. Ik hoefde er dus niet lang over na te denken om er weer één te mijnen. Dat arrangement komt de volgende keer wel. De winst die ik nu pak, kan ik bovendien gebruiken om bij te leggen als ik een arrangement ga mijnen.’ Want dat blijft de vurige wens van Erik, een mooie trip mijnen. ‘Ik ben al heel lang lid en al een keer naar Hamburg geweest via Privileges. Dat was uitstekend bevallen, zoiets wil ik nog wel een keer beleven.’