'Deze Lastenverlichting is echt een uitkomst'
Dankzij de Lastenverlichting Boodschappen heeft Ank van Tongeren straks een goed gevulde koelkast. ‘En ik houd ook nog geld over om leuke dingen van te doen!’ Want een winst van 480 euro, daar kan geen bonuskaart van de supermarkt tegenop.
Een e-mail over de Lastenverlichting Veilingen maakte Ank nieuwsgierig naar de Lastenverlichting Veilingen. ‘Vaak doe ik mee met Puzzel & Win, dus toen ik toch op de website was, besloot ik me daar eens in te verdiepen’ vertelt Ank. 'Ik kwam erachter dat je met deze Veilingen hele goede winsten kunt behalen. Vanaf dat moment heb ik de Lastenverlichting Boodschappen scherp in de gaten gehouden en toegeslagen bij deze mooie hoge winst.’
Ank werd in 2012 lid van Privileges en dat beviel de Groningse meteen al zo goed dat ze kort daarna ook haar man lid maakte. Allebei doen ze graag mee met Puzzel & Win en nemen regelmatig een kijkje op de Veilingen. Ook kopen ze voordelig producten uit de webwinkel met hun Prijsvoordeel Tegoed. ‘En deze Lastenverlichting is echt een uitkomst. Wij geven vrij veel aan goede doelen en krijgen op deze manier eens wat terug,’ aldus een tevreden Ank.