Woonverzekering

‘We vonden het een mooie deal’

Marianne en Emile Witlox uit Wassenaar zijn beiden lid van Privileges en zeer te spreken over de Lastenverlichting Veilingen. ‘Het bevalt heel goed. We hebben nu een Lastenverlichting Woonverzekering ter waarde van 1.200 euro gemijnd voor 675 euro!’ vertelt Marianne opgetogen. Haar man Emile voegt daaraan toe: ‘En wat ik er fijn aan vind, is dat het twaalf maanden loopt. Dat is een overzichtelijke periode.’

Emile (57), die twee jaar lid is en in het dagelijks leven werkt als architect, mijnde de Lastenverlichting Woonverzekering voor 675 euro. Het komende jaar krijgen ze 100 euro per maand bijgeschreven op hun rekening. En de 525 euro winst? ‘Die gaat in het studiepotje van onze kinderen’, vertelt hij. ‘De één studeert net, de ander gaat volgend jaar beginnen. Heel prettig dat we op deze manier dat potje een beetje kunnen spekken.’

Marianne, die vier jaar lid is van Privileges, vertelt dat ze deze Lastenverlichting mijnden binnen een minuut nadat ze hadden ingelogd op MijnPrivileges.nl. ‘We vonden het een hele mooie deal’, verklaart ze. ‘Iets meer dan 675 euro is een mooi bedrag. En we hebben gemerkt hoe soepel de afhandeling bij Privileges gaat. Het was allemaal altijd snel geregeld.’

Het echtpaar heeft uitgerekend hoeveel rendement deze Lastenverlichting oplevert. ‘De verhouding is gunstig’, zegt Emile. ‘Er is nog steeds geen spaarrekening die zoveel opbrengt. Je bent gek als je het niet doet!’