Huur

‘Dankzij de winst huur ik één maand gratis’

Sonja van der Wallen uit het Zuid-Hollandse Reeuwijk mijnde de Lastenverlichting Huur ter waarde van 2.160 euro met 574 euro winst. ‘Ik ben 525 euro per maand kwijt aan huurkosten. Dankzij de winst van deze Lastenverlichting huur ik één maand gratis. Dat is écht een mooie oplossing’, aldus Sonja.

Sonja kocht deze Lastenverlichting voor 1.586 euro. Ze ontvangt nu elke maand 120 euro van Privileges op haar rekening, en dat de komende 18 maanden lang. ‘Dat ik elke maand iets meer geld overhoud, vond ik een aantrekkelijk idee’, aldus de sympathieke Sonja. Ze woont samen met haar kinderen van 16 en 21 jaar in een eengezinswoning.

De 51-jarige Sonja werkt als gastvrouw en chauffeur in de jeugdhulpverlening. Ze moest wel een mentale barrière doorbreken voordat ze overging tot het mijnen. ‘Het is best een klap geld om in één keer neer te leggen, maar ik had het beschikbaar en vond het een goede investering. Het is daarbij ook de eerste keer dat ik mijn, want ik ben pas sinds kort lid. Dus ja, al met al vond ik het best spannend’, besluit Sonja.