Zorgverzekering

‘Zal ik wachten of zal ik drukken?’

Sylvia van Leeuwen mijnde de Lastenverlichting Zorgverzekering ter waarde van 2.520 euro voor 1.935 euro. Dit levert Sylvia dus een prachtige 585 euro winst op. ‘Een Lastenverlichting is een enorm gunstige deal’, zegt Sylvia. ‘Het geld dat ik nu krijg, gaat direct naar mijn spaarrekening. Met het gespaarde geld willen we het verduurzamen van ons huis bekostigen.’

Sylvia is al vijf jaar lid van Privileges. De 44-jarige inwoonster van Oss mijnde al eens eerder een Lastenverlichting. Ze vindt het mijnen altijd een beetje spannend. ‘Uiteindelijk denk je: zal ik wachten of zal ik drukken? Maar goed, je wilt er toch ook niet naast grijpen om een paar euro. Dat is het terugkerende dilemma van Privileges, dat het altijd een lichte spanning veroorzaakt. Een fijne spanning hoor.’

Sylvia besloot bij 1.935 euro te drukken, en zodoende behaalde ze die geweldige winst. Een hogere winst zelfs, in vergelijking met de Lastenverlichting die ze jaren geleden wist te mijnen. ‘Toen had ik de Lastenverlichting VVE gemijnd en dat is ons uitstekend bevallen. We wonen inmiddels niet meer in een flat en hebben ook geen servicekosten meer. Om die reden kwam de Lastenverlichting Zorgverzekering in beeld.’

Het verduurzamen van hun huis staat hoog op het prioriteitenlijstje van Sylvia en haar partner. ‘We willen graag het dak vernieuwen en denken aan het plaatsen van zonnepanelen. De winst van de Lastenverlichting gaat dus naar alle waarschijnlijkheid een duurzaam doel dienen.’