Woonverzekering

‘Ik zie de Lastenverlichting als een belegging’

Een winst van 547 euro behalen op een Lastenverlichting is niet mis. John van der Horst uit Beek-Ubbergen kan zeggen dat hem dat gelukt is. Hij mijnde de Lastenverlichting Woonverzekering ter waarde van 1.800 euro voor 1.253 euro. ‘Ik kijk geregeld op de site wat de Veilingen zijn, en toen kwam deze voorbij. Ik zag dat het winstbedrag al behoorlijk was opgelopen, dus ik dacht: ik mijn hem!’

John is al langer bekend met Lastenverlichtingen. Nadat hij lid werd in 2013 mijnde hij al een keer de Lastenverlichting Hypotheek. ‘Als ik niets van mijn gading zie bij de andere Veilingen, kijk ik naar de Lastenverlichtingen. En vervolgens is het een kwestie van een rekensommetje maken. Nu is het even een investering, maar dat krijg je later met dikke winst terug.’

De 58-jarige beleidsadviseur, die getrouwd is en twee dochters heeft, is dan ook zeer content met zijn behaalde winst. ‘Natuurlijk ben ik tevreden! Ik zie een Lastenverlichting als een belegging. Als je kijkt naar het bedrag dat ik heb ingelegd, heb ik een fantastisch rendement weten te behalen.’

Hij vertelt dat de winst uit zijn belegging niet wordt gebruikt voor een mooie vakantie of iets van dien aard. ‘Het verdwijnt gewoon in de huishoudpot. Maar daar worden de maandelijkse kosten voor de woonverzekering ook van betaald, en daar is het voor bedoeld.’