Huisdieren

‘Je wordt lid van Privileges om voordeel te behalen’

Peter Westenberg en zijn vrouw Joke kwamen op een bijzondere manier in het bezit van een zwarte kater. ‘We hebben Aram geërfd van goede vrienden’, vertelt Peter. ‘Zij zijn beiden overleden en wij hebben hun kat in huis genomen.’ Om Aram lekker in de watten te leggen zodat hij kan wennen aan zijn nieuwe omgeving, besloot Peter de Lastenverlichting Huisdieren te mijnen. De Veiling heeft een waarde van 2.200 euro, maar Peter betaalde er bijna 1.687 euro voor en maakte zodoende 513 euro winst.

‘Het is prachtig om te zien hoe een schuw dier verandert in een huisvriend die om je benen loopt om aandacht te vragen’, vertelt de 75-jarige Arnhemmer met gepaste trots. ‘In het begin moest hij natuurlijk aan ons wennen. Joke en ik zijn andere mensen dan onze vrienden waren. Maar nu voelt hij zich helemaal thuis en heeft hij het hier heerlijk naar zijn zin.’

Peter is tien jaar lid van Privileges en mijnde niet voor de eerste keer een Lastenverlichting Veiling. ‘Net als iedere Nederlander wil ook ik meer rente ontvangen op mijn spaargeld. Een Lastenverlichting Veiling is gewoon een aantrekkelijke investering waarmee je meer rendement behaalt dan bij de bank. Ik ben niet voor niets Privileges lid geworden; dat word je om voordeel te behalen.’

Peter vervulde in zijn werkzame leven allerlei commerciële en technische functies en deed aan crisismanagement. Inmiddels is hij al enige tijd gepensioneerd. De winst die hij nu heeft gemaakt, verdwijnt in de grote pot, zodat ook Aram ervan kan profiteren. ‘En misschien gaan we er ook wel een keer van dineren of koop ik er een paar nieuwe schoenen van. Het is in ieder geval een mooi winstbedrag.’