Hypotheek

‘Ik wilde een grote kans maken op een hoge winst’

Henk Klapwijk wilde bij het mijnen van een Lastenverlichting Veiling een zo groot mogelijke kans maken op een hoge winst. ‘Daarom richtte ik mijn pijlen op Hypotheek. Ik had namelijk bedacht dat veel mensen wel zouden azen op de Lastenverlichting Brandstof, vanwege de hoge brandstofkosten tegenwoordig. Veel belangstelling drukt de winst, en daarom ging ik voor Hypotheek’, legt Henk zijn strategie uit. En het werkte, want hij verdient het prachtige bedrag van 549 euro.

De Lastenverlichting Hypotheek heeft een waarde van 2.860 euro, maar Henk drukte op de Mijn-knop bij 2.310 euro. Zodoende pakt hij de winst van 549 euro. De komende periode ontvangt Henk 110 euro per maand van Privileges tot de totale waarde van de Veiling is bereikt. ‘Na 21 maanden heb ik mijn inleg terug, daarna ga ik vijf maanden geld verdienen’, vertaalt Henk zijn investering. ‘De winst komt ook goed uit, want ik had een financiële tegenvaller die nu door dit Veilingresultaat nagenoeg volledig wordt gecompenseerd.’

Henk (79) woont samen met zijn vrouw in Hellevoetsluis en werd ruim vier jaar geleden lid van Privileges. ‘Ik ben via Facebook in aanraking gekomen met Privileges en besloot kort daarna mijzelf aan te melden. Ik kende wat mensen die al lid waren, dus ik wist dat het een betrouwbare keuze was. Ik doe mee met de prijsvragen en op de Veilingen kun je een aantrekkelijk voordeel behalen. Dat blijkt maar weer met de Lastenverlichting die ik heb gemijnd.’

Daarnaast maakt Henk gebruik van zijn PrijsVoordeel als hij in de online winkel van Privileges iets koopt. ‘Ik heb al een aantal cadeautjes weggehaald bij Privileges’, noemt Henk het. ‘Zo heb ik onlangs nog een Kobo e-reader met mijn Tegoed gekocht. Normaal zou ik er ruim 196 euro voor moeten neertellen, maar met mijn PrijsVoordeel kostte de Kobo me maar 87 euro. Dat is toch fijn.’