Hypotheek

‘Lekker om elke maand een bedrag op je rekening te krijgen’

Christian Sturtewagen wist met een winst van iets meer dan 508 euro de Lastenverlichting Hypotheek te mijnen. ‘Ik heb al eens eerder een Lastenverlichting Veiling gemijnd, en dat beviel heel goed’, vertelt ze. ‘Het is toch lekker om elke maand een bedrag op je rekening gestort te krijgen. Maar als de termijn voorbij is, krijg je het maandelijkse bedrag niet meer. Dat begon ik te missen, dus besloot ik nog eens voor een Lastenverlichting te gaan.’

Eerst hield Christian de Boodschappen-Veiling in de gaten, maar die liep ze mis. Ze verlegde haar aandacht vervolgens naar Hypotheek, en met succes. De Veiling ter waarde van 2.520 euro wordt in 24 maandelijkse termijnen van 105 euro uitbetaald door Privileges. Christian betaalde echter 2.011,90 euro voor de Veiling, zodat ze een winst maakt van 508,10 euro. ‘Het is een leuk bedrag dat ik ga gebruiken voor een stedentrip, denk ik.’

Christian (60) woont samen met haar vrouw Tabitha in Terneuzen en werkt als praktijkondersteunend bedrijfsarts. Zes jaar geleden werd ze lid van Privileges. ‘Ik vind het concept gewoon leuk. Ik doe geregeld mee met Puzzel & Win, met m’n PrijsVoordeel koop ik producten in de online winkel, en op de Veilingen kun je interessante voordelen behalen op je aankopen. Met name de arrangementen vind ik leuk, omdat je dan iets doet dat je normaal niet doet.’

Met dat laatste doelt Christian onder andere op het tweedaagse arrangement naar driesterrenrestaurant De Librije, dat ze een paar jaar geleden samen met Tabitha bezocht ter ere van hun 12,5-jarig huwelijk. ‘Dat was fantastisch, echt fantastisch’, weet ze zich nog goed te herinneren. ‘Alles klopte tijdens het weekend. Het diner was geweldig en de suite van het hotel waarin we verbleven was prachtig. Het was gewoon heerlijk.’