Boodschappen

‘Ik mikte op een winst van 500 euro, en dat is gelukt’

Ook Yvonne Huiszoon wordt in haar portemonnee geraakt door de hoge prijzen in de supermarkt. ‘Boodschappen doen is voor iedereen een flinke kostenpost’, stelt ze. Het lukte Yvonne om deze kosten te verlagen door de Lastenverlichting Boodschappen te mijnen. Dit leverde haar namelijk een winst op van iets meer dan 502 euro. ‘Het is een goeie investering.’

De 59-jarige Yvonne betaalde 2.017,85 euro voor de Lastenverlichting Boodschappen, maar ze krijgt er 2.520 euro voor terug van Privileges. De komende tijd wordt er per maand een bedrag uitgekeerd, totdat het totaalbedrag is bereikt. ‘Nergens krijg je zo’n rendement op je investering’, zegt Yvonne vol tevredenheid. ‘Ik heb op een winst van 500 euro gemikt, en dat is goed gelukt.’

De ambtenaar uit het Zeeuwse dorp Oost-Souburg is een groot fan van tennis, en dat speelde een rol bij het mijnen van de Lastenverlichting. ‘Het was al laat en ik had net een wedstrijd gekeken. Die duurde lang, tot ongeveer kwart voor één ‘s nachts. Voordat ik naar bed ging, keek ik nog even op de site. Ik zag dat deze Veiling op een mooi winstbedrag stond en heb meteen gemijnd.’

Acht jaar geleden werd Yvonne lid van Privileges. En ook deze gebeurtenis had weer te maken met tennis. ‘Ik zag dat ik kaarten kon mijnen voor de ATP World Tour Finals in Londen. Daarom ben ik lid geworden’, vertelt Yvonne. ‘Het is me toen ook gelukt om de kaarten te mijnen voor een mooie prijs. En een aantal jaar later slaagde ik erin om hetzelfde arrangement nog een keer te mijnen.’

En er volgde zelfs nogmaals een trip naar de Britse hoofdstad. ‘Een vriendin van me, net als ik een tennisfan, had zich na een tip van mij ook aangemeld bij Privileges. Het lukte haar ook het tennisarrangement te mijnen. Ik ben toen met haar meegegaan. Via Privileges ben ik dus drie keer naar de ATP Finals in Londen geweest. En elke keer was het allemaal uitstekend geregeld.’