Hypotheek

‘Een Lastenverlichting is makkelijk geld verdienen’

Herman van den Brink uit Wageningen wist een prachtige winst te maken met het mijnen van de Lastenverlichting Hypotheek. ‘558 euro winst is absoluut heel mooi’, zegt Henk dan ook lachend. ‘Het rendement dat ik behaal op mijn inleg, krijg je van ze lang zal ze leven niet bij de bank. Het is ook een veilige belegging in vergelijking met bijvoorbeeld investeren in crypto’s. Ik ken genoeg mensen die daarmee het schip in zijn gegaan.’

Henk (56) werkt als directeur in de financiële wereld en werd ruim zeven jaar geleden lid van Privileges vanwege de Lastenverlichting Veilingen. ‘Dat onderdeel van Privileges bevalt me uitstekend. Het is leuk en het is makkelijk geld verdienen. Je hoeft ook niets aan je situatie te veranderen, zoals bijvoorbeeld van hypotheekverstrekker te veranderen. Een Lastenverlichting Veiling geeft gemak en heel snel rendement. En ik heb er goede ervaringen mee, want ik heb al een paar keer eerder een Lastenverlichting gemijnd.’

Dit keer had de door Henk gemijnde Hypotheek Veiling een waarde van 2.860 euro, maar hij betaalde er 2.302 euro voor. De komende 26 maanden krijgt hij elke maand 110 euro op zijn rekening gestort van Privileges, zodat hij uiteindelijk een winst van 558 euro in zijn zak kan steken. ‘Als je een paar centen hebt liggen, is het investeren in een Lastenverlichting gewoon een heel goede optie’, weet hij uit ervaring.

Een bestemming voor de winst heeft hij al. ‘Mijn vrouw en ik gaan een reis maken naar Bali, en daar is deze winst voor bestemd. Eén van mijn dochters reist op dit moment een paar maanden door Azië, en gaat onder andere ook naar Bali. Als wij daar zijn, is zij er ook. Het is toch hartstikke leuk om elkaar op die manier te ontmoeten?’