Terug naar Kopers vertellen het

Huisdieren

‘Ik dacht: dat is netjes, een heel mooi rendement!’

‘Ik ben helemaal tevreden’, zegt Ton Kool over de Lastenverlichting Huisdieren die hij met een fraaie winst van 531,50 euro in de wacht wist te slepen. ‘Ik had een paar Lastenverlichtingen op het oog en die gingen wel lekker. Dus op een gegeven moment zag ik deze winst bij Huisdieren en ik dacht: dat is netjes, een heel mooi rendement. Mijnen dus. Het ging in één keer goed’, vertelt Ton vergenoegd.

Ton (69) ontvangt de komende 24 maanden elke maand 90 euro van Privileges op zijn bankrekening, in totaal dus 2.160 euro, ofwel de totaalwaarde van de Lastenverlichting Huisdieren. Omdat hij op ‘mijn’ klikte toen de teller was gedaald tot 1.628,58, kan hij het verschil tussen deze bedragen, 531,50 euro, als winst in zijn zak steken. 

Die winst is welkom, want Ton en zijn vrouw Melanie zijn echte dierenmensen. ‘Huisdieren geven veel gezelligheid, maar het kost ook wat. We moeten bijvoorbeeld een hele goede stofzuiger hebben, met twee katten en twee honden.’ ‘En een paard!’ vult Ton’s vrouw aan. Een paard? ‘Ja, maar die woont op zichzelf!’ lacht Ton. 'Het is vooral onze dochter die paardrijdt.’ Overigens gaat de winst niet rechtstreeks naar de viervoeters. ‘Ik zet de maandelijkse betalingen apart op een spaarrekening, om leuke dingen van te doen. Naar het theater bijvoorbeeld, of een weekendje weg.’

Ton is gepensioneerd, zijn vrouw Melanie werkt – niet helemaal een verrassing – als hondentrainer. Beiden zijn Privileges lid; Ton al sinds 2014. ‘We hebben eigenlijk alles wel eens gedaan bij Privileges. Van de Leisure-arrangementen hebben we altijd erg genoten, maar een Lastenverlichting zo af en toe is ook best aantrekkelijk. Het hoogtepunt van onze Privileges-ervaringen? Het Lindenhof-arrangement in Giethoorn. Een topper, vanwege het eten, maar ook omdat het er erg gezellig is. De chef-kok, Martin Kruithof, is zo’n aardige man! Hij gaf ons echt een huiskamergevoel, heerlijk.’