Terug naar Kopers vertellen het

Lokale Belastingen

‘Ik zag deze mooie winst en heb gelijk toegeslagen!’

‘Hé, ik kan nog een Lastenverlichting mijnen’, bedacht Dave Bressers zich. En die kans benutte hij graag: hij mijnde direct zijn vijfde Lastenverlichting, Lokale Belastingen, met een winst van 541 euro, die zijn totaalwinst aan Lastenverlichtingen alweer op 2.608,05 euro brengt. ‘Ik opende de website van Privileges en zag deze mooie winst voorbij komen. Ik heb gelijk toegeslagen’, zegt een uiterst tevreden Dave.

Het was voornamelijk de ervaring van zijn al bijna 10 jaar durende lidmaatschap die Dave adequaat deed handelen. ‘Ik keek naar de voorwaarden, het bedrag waarop de Veiling op dat moment stond, en zodra ik zag dat dit allemaal aantrekkelijk en toepasselijk was, lukte het me in een keer om te mijnen.’ Voor de Lastenverlichting ter waarde van 2.500 euro telde Dave 1.958,80 neer, waardoor hij een winst maakt van 541,20 euro die hij de komende maanden in 25 maandelijkse uitkeringen van 100 euro van Privileges ontvangt.

In de 10 jaar van zijn lidmaatschap verkende Dave ook andere terreinen van Privileges. Zo kocht hij in de webwinkel onlangs een paar Apple AirPods met zijn PrijsVoordeel Tegoed, al heeft hij de beschikking over zijn aankoop al snel verloren. ‘Mijn dochter is ermee aan de haal gegaan! Ach, ze zijn populair bij de jeugd, dus ik laat het maar. Bovendien heb ik nog een aardig bedrag aan Tegoed staan – wie weet koop ik nog wel een paar.’

De 48-jarige Dave is woonachtig in Beneden-Leeuwen, samen met zijn twee kinderen en zijn partner. Hij is werkzaam als projectleider bij een bedrijf dat gespecialiseerd is in elektrotechniek, waar hij als lang dienende werknemer al meerdere jubilea meemaakte. Zijn eerste 10-jarig jubileum bij Privileges markeert hij met zijn Lastenverlichting Lokale Belastingen en ook voor de toekomst heeft hij hoge verwachtingen: ‘Ik ben benieuwd wat Privileges nog meer uit de hoge hoed tovert!’