Terug naar Wat werd ermee gekocht en waarom

Martin Bakker

‘Mijn vrouw is dolblij met de Kenwood-mixer’

Tess Bakker wilde dolgraag de Kenwood Titanium Chef Baker XL-mixer voor haar verjaardag. Gelukkig had haar man Martin door de jaren heen behoorlijk wat PrijsVoordeel opgespaard, waardoor hij geen 569 euro, maar slechts 261,50 euro voor het begeerde keukengerei hoefde te betalen. ‘Ruim 300 euro voordeel, en dat voor zo’n uitstekend merk. Helemaal top dat het zo kon’, zegt hij.

Tess heeft de mixer nog niet gebruikt, maar kan amper wachten, vertelt Martin. ‘Ze was heel blij toen ik haar vanochtend de Kenwood cadeau gaf. Ze is nu aan het werk, maar zodra ze thuiskomt gaat ze ermee aan de gang.’ Het was niet voor het eerst dat Martin producten dankzij PrijsVoordeel uiterst voordelig kon aanschaffen. Hij haalde ook al twee iPads, een Apple Watch en een LG-monitor in huis, met honderden euro’s voordeel. ‘Lekker hè?’, zegt hij lachend.

Martin en Tess wonen samen met hun achtjarige dochter in Lelystad. Martin werkt in de IT bij een verzekeringsmaatschappij en is sinds 2017 lid van Privileges. Hij kocht op de A-Merken Veilingen drie camera’s. ‘Ik kom er nu niet meer zo aan toe, maar fotografie is een grote hobby van me. Ik leed een paar jaar terug een beetje aan het Gear Acquisition Syndrome: ik wilde telkens een nieuw toestel uitproberen. Gelukkig kon ik die camera’s op de A-Merken Veilingen zeer voordelig kopen en hoefde ik niet steeds de volle mep te betalen.’


Prijsvoordeel

Kenwood mixer, Titanium Chef Baker XL KVL85.124SI 560,00
Verzendkosten 9,00
Totaal 569,00
Gebruik van tegoed 307,50
Gekocht voor 261,50